אנו מסייעים לגייסי כספים במלכ"רים ועמותות לגייס כסף. אנו נותנים להם אינפורמציה מקיפה על קרנות בארץ ובעולם. מלמדים איך לפנות לתורמים פרטיים ועסקיים ואיך לערוך מבצעי התרמה, אירועים, טלמרקטינג ודוור ישיר. אנו מלמדים את אנשי הארגון להשתמש באינטרנט לגיוס כספים. אנו מכינים את החומר הכתוב לקרנות. המגע עם נותני המענקים נעשה ישירות על ידי הארגון ללא התערבותנו.
לא. שיטה זו לא מקובלת לחלוטין. נותני המענקים למיניהם סולדים ממנה. אנו עובדים בתשלום חודשי קבוע (ריטיינר) שנקבע, בין היתר, לפי יכולתו של הארגון. אנו גם גובים תשלום נמוך על כתיבה באנגלית.
הארגון ימנה איש קשר שיעבוד מולנו. רצוי שלא יהיה המנהל (שיהיה ממילא מעורב בנושא זה). איש הקשר חייב להיות נמרץ, יוזם, בעל כושר ביטוי בכתב ובעל-פה, בעל שליטה בסיסית באנגלית, איש שמאמין בארגון ומשקף את שליחותו. הוא יקדיש לנושא בהתחלה כשש שעות בשבוע. בהמשך, פרק זמן זה ילך ויגדל עם התרחבות נסיונו והצלחותיו.
מנסיוננו הרב כל ארגון בכל נושא (בתנאי שיהיה מלכ"ר) יכול לגייס כסף. זה תלוי בנכונות אנשי הארגון, במקצועיות, בהתמדה וברצינות. סכומי הכסף שמתקבלים הם פועל יוצא של עבודת הארגון. כסף מקרנות עשוי להגיע אחרי כחצי שנה. כסף מאנשים פרטיים ועסקים עשוי להגיע מהר יותר. בשנה הראשונה אפשר לגייס מאות אלפי שקלים. לאחר מכן השמיים הם הגבול.
לא. אנו מאפשרים לסיים את תקופת ההתקשרות בכל עת גם אחרי חודש וחודשיים בהודעה של 30 יום למפרע. ברור שעל מנת לראות תוצאות יש להמתין בסבלנות ולשתף פעולה איתנו לפחות חצי שנה.
אנו עובדים עם ארגונים רבים בארץ משנת 1998. נסיוננו עם עמותות העוסקות בתחומים שונים כמו: חלשים בחברה, ארגוני אמנות ותרבות, בתי ספר, ארגונים חינוכיים, מוזיאונים, מועצות אזוריות ועוד. רשימה מפורטת של עמותות לעיונכם
אנו עומדים בקשר שוטף עם נציג הארגון לפי רצונו. בנוסף, פעם בחודש, אנו נפגשים פנים אל פנים ומתכננים את תכנית העבודה לשבועות הקרובים. אנו עומדים לשירותכם בכל עת שתרצו בטלפון, פקס ובדואר אלקטרוני.
אנו פועלים בכל העולם. מפנים לקרנות בארה"ב, אירופה ובשאר הארצות. אנו מסייעים להגיע לתורמים, להקים אגודות ידידים ולהפיק אירועים בכל מקום.
אנחנו מאמינים בעסק בר קיימא. זה אומר שאנחנו לא מציעים הצעות לא מציאותיות כמו "תמיכה לכל החיים". אנחנו לא מבטיחים משהו שאנחנו לא יכולים לקיים. המודל העסקי שלנו חושב בזהירות ובצורה הוגנת, על מנת שנוכל להביא לכם מוצר טוב ותמיכה מהירה והכי חשוב: שפשוט נמשיך להיות כאן בשבילכם גם מחר.