אודותינו

משרדנו עוסק בליווי, ייעוץ, הדרכה וכתיבה לעמותות ומלכ"רים בגיוס משאבים משנת 1995. אנו המשרד הגדול בארץ העובד באופן קבוע עם עשרות עמותות בנושאי חינוך, רווחה, בריאות, אמנות, תרבות ועוד.

אנו מספקים מידע מקיף על קרנות בארץ ובעולם. מלמדים איך להגיע לתורמים, חברות, עסקים ומשרדי ממשלה, ומכוונים לכל הדרכים והשיטות לגיוס משאבים לארגון. אנו מלווים את הקמת אגודת ידידים ומסייעים בתכנון אירועים לגיוס כספים. עוד אנו כותבים את כל הבקשות לקרנות ולתורמים באנגלית ועברית וכל חומר פרסומי ושיווקי על העמותה הקשור לגיוס כספים.

העבודה איתנו כרוכה בתשלום חודשי קבוע (ריטיינר).

אנו לומדים באופן יסודי את פעילות הארגון ואופיו ואת עבודתו בעבר בנושאים של גיוס כספים. פעם בחודש מתקיימת פגישת ייעוץ פנים אל פנים. במסגרתה ניתנות קרנות חדשות והצעות לשיטות ודרכים נוספות להרחבת גיוס המשאבים. אנו גם מתעדכנים לגבי פניה לקרנות ומטלות שניתנו בעבר.

בנוסף לפגישה החודשית, משרדנו עומד לרשות העמותות ללא הגבלה. אפשר ליצור עמנו קשר ולהתייעץ בכל נושא כל העת.

שירותי החברה

איציק פלטק

נולד בישראל. עוסק בגיוס כספים משנת 1988. ניהל עמותה ומחלקה לגיוס כספים בארגון חינוכי, מהגדולים בארץ. איציק פלטק בעל תואר שני בחינוך מאוניברסיטת תל אביב, לימד וחינך בבית ספר תיכון פנימייתי ובסמינר אורנים. מלווה ומייעץ לעמותות משנת 1995 ועד היום.

סטייסי שחם

נולדה בשיקגו, בארה"ב, סיימה תואר ראשון בסוציולוגיה באוניברסיטת דה-פול ותואר שני באוניברסיטת ספרטס בשיקגו בניהול מלכר"ים וארגונים בקהילה היהודית. סטייסי עלתה לישראל בשנת 1994.עובדת בניהול ידע וכתיבה לצורך גיוס כספים משנת 1993. מלווה ומייעצת לעמותות.

דרורית אברהם,
בית ספר מגידו

"שיתוף הפעולה עם המשרד הניב לנו פירות יפים וקידם בעיקר את פרויקט "יחד" (שילוב ילדי תסמונת דאון בביה"ס) אשר משתתפיו נהנו מתוכניות חדשות וציוד משוכלל."

רחל ברגר,
איגוד סיסטיק פיברוזיס

"הרבה תודות על רצון לעזור בכל עת, על סבלנות, על נועם ומקצועיות. בקיאותכם רבה מאוד בנושאי גיוס כספים. אני מודה על תקופה משמעותית שהובילה להצלחה."

נועה בארי,
עמותת אלון

"השירות שקיבלנו תמיד היה מקצועי וזמין. העבודה המשותפת נעימה וזורמת. הקשרים שהצלחנו ליצור באמצעותכם מהווים עד היום את עמוד התווך של העמותה. בלעדיכם, קיומנו מוטל בספק."

אלי בוך,
קו הזינוק

"ברצוני להודות על תקופה פוריה ומעניינת שעבדנו ביחד. בעזרת הכספים שגייסנו דרככם, המשכנו בפעילות של קבוצות המנהיגות בעמותה."

ניר רושקין,
בית ספר עמקים תבור

"אני ממליץ בחום על משרדם של פלטק-שחם. הם פתחו לנו את הדלת לעולם חדש ובלתי מוכר בהצלחה רבה מאוד."

יוסי מלכה,
אקים ישראל

"שיתוף הפעולה לאורך מספר שנים היווה מקור חשוב עבורנו. אני מאוד מודה על העבודה החשובה שעשיתם למען אוכלוסיה עם צרכים מיוחדים."

אסתי ברק,
המכון לקידום החרש

"דבקותכם במטרה, היוזמה והמעוף שגיליתם סייעו בידנו לקדם רבים מהפרויקטים והתכניות של המכון."

אורי ארליך,
בית ספר על יסודי משגב

"בתקופת ההתקשרות עמכם הצלחנו בצוותא לגייס משאבים לא מעטים לטובת הפעילות החינוכית המתקיימת בבית הספר. העצות, הנחישות ומעל לכל המקצועיות שלכם תרמו רבות לקידום הנושא."

יונת רוטמן,
בית ספר גלים

"המשרד מקצועי מאוד, בעל ידע עצום בקרנות. בזכותכם גייסנו מאות אלפי שקלים. כל הכבוד."

דורית רפלנסקי,
עמותת ניצן

"עבדתי עם משרדכם 4 שנים. שיתוף הפעולה היה מאוד פורה. המשרד אמין ומקצועי. אתם תמיד נכונים לעזור ויוזמים פניות."

אורנה טאוס,
כפר הנוער נווה הדסה

"אנו מאוד מרוצים מהעבודה עם המשרד. קיבלתי הרבה אינפורמציה מועילה. כל החומר נכתב על ידי עובדי המשרד לשביעות רצוני המלאה."

שירלי קציר,
עמותת עדן

"עבדתי חמש שנים עם המשרד. לא היינו מגיעים להישגים ללא תמיכתכם. הייתם לנו שותפים מלאים ליוזמות, להתמודדויות ולהצלחות רבות."

אורלי דרור, העמותה למאבק במחלת ה- A-T

"אני עובדת עם המשרד 12 שנה. אתם חלק גדול מהצלחת ארגוננו בגיוס הכספים, בקיום ומיסוד העמותה. תודה רבה על פועלכם."

משה אוזן,
מועצה אזורית מנשה

"בזכות הקשר עם המשרד, גופים במועצה הרחיבו את פועלם. אנו נהנים מקשר זה המאפשר לנו בתקופות קשות מבחינה תקציבית לא לוותר על פעילויות שיש בהן ערך מוסף."

ד"ר ברוך גור,
האוניברסיטה הפתוחה

"בעזרתכם הצלחנו לרתום כמה קרנות חשובות לתמוך בפרויקטים של האוניברסיטה."

גדעון רענן,
המרכז לרכיבה טיפולית

"למדתי מכם רבות את נושא גיוס הכספים בעיקר בתחום הקרנות. תודה לצוות הנפלא של משרדכם."

יפעת זלצברג-הזה,
עמותת צב"ע

"תודה על מסע מרתק, מעניין, מלמד ומועיל לתוך עולם גיוס המשאבים, על דרך מאירת עיניים, מקצועית ובלתי מתפשרת. בהערכה רבה על תרומתכם לעמותה."

אפרת קצור,
המפעל להכשרת ילדי ישראל

"ידע עצום צבור במשרדכם. נסיונכם עם מאות עמותות הוא מאגר המסייע למגזר השלישי להתמקצע בעולם גיוס הכספים."

דנה עפר,
קרן קרב

"בכל תקופת הקשר הנמשכת עם המשרד, אני מרגישה בטחון מלא בגיוס הכספים. יש לי עזרה מקצועית, חברית ותומכת עם הרבה פוריות בצידה."

רועי פלד,
העמותה לחופש המידע

"שבעה אנשים עומדים לרשותי בייעוץ, כתיבה, מחשבה ותמיכה. אני מאוד מעריך את מקצועיות וזמינות המשרד."

אילנית ערן,
בית ספר גאון הירדן

"ברצוני להודות על שנים טובות של עבודה משותפת. בזכותכם זכינו לתרומות נאות מאוד אשר סייעו בכל תחומי החיים של בית הספר."

ענת בר,
מנהלת מרכז הפעוט

"אני מודה מקרב לב על הרצון הטוב, המקצועיות ושיתוף הפעולה הנפלא לו זכינו מצדכם. סייעתם לנו רבות בייעוץ, ליווי, הנחיה וכתיבה לקרנות."

יוסי קליין,
אור שמחה

"כסף רב אנו מגייסים בזכותכם. תמיד המשרד נגיש. תמיד יש רעיון ומידע חשובים. לאורך כל השנים, המשרד הוא לי עזר רב."

ורדה גולדשטיין, מועצה האזורית שער הנגב

"משרדכם מלווה את המועצה שנים רבות. הקשר בינינו מאוד אינטנסיבי. זו עזרה ממשית ומקצועית. שפע הידע המועבר אלינו מסייע רבות להגברת גיוס הכספים."

שאלות ותשובות

אנו מסייעים לגייסי כספים במלכ"רים ועמותות לגייס כסף. אנו נותנים להם אינפורמציה מקיפה על קרנות בארץ ובעולם. מלמדים איך לפנות לתורמים פרטיים ועסקיים ואיך לערוך מבצעי התרמה, אירועים, טלמרקטינג ודוור ישיר.

אנו מלמדים את אנשי הארגון להשתמש באינטרנט לגיוס כספים. אנו מכינים את החומר הכתוב לקרנות. המגע עם נותני המענקים נעשה ישירות על ידי הארגון ללא התערבותנו.

לא. שיטה זו לא מקובלת לחלוטין. נותני המענקים למיניהם סולדים ממנה. אנו עובדים בתשלום חודשי קבוע (ריטיינר) שנקבע, בין היתר, לפי יכולתו של הארגון. אנו גם גובים תשלום נמוך על כתיבה באנגלית.

הארגון ימנה איש קשר שיעבוד מולנו. רצוי שלא יהיה המנהל (שיהיה ממילא מעורב בנושא זה). איש הקשר חייב להיות נמרץ, יוזם, בעל כושר ביטוי בכתב ובעל-פה, בעל שליטה בסיסית באנגלית, איש שמאמין בארגון ומשקף את שליחותו.

הוא יקדיש לנושא בהתחלה כשש שעות בשבוע. בהמשך, פרק זמן זה ילך ויגדל עם התרחבות נסיונו והצלחותיו.

מנסיוננו הרב כל ארגון בכל נושא (בתנאי שיהיה מלכ"ר) יכול לגייס כסף. זה תלוי בנכונות אנשי הארגון, במקצועיות, בהתמדה וברצינות. סכומי הכסף שמתקבלים הם פועל יוצא של עבודת הארגון. כסף מקרנות עשוי להגיע אחרי כחצי שנה.

כסף מאנשים פרטיים ועסקים עשוי להגיע מהר יותר. בשנה הראשונה אפשר לגייס מאות אלפי שקלים. לאחר מכן השמיים הם הגבול.

לא. אנו מאפשרים לסיים את תקופת ההתקשרות בכל עת גם אחרי חודש וחודשיים בהודעה של 30 יום למפרע. ברור שעל מנת לראות תוצאות יש להמתין בסבלנות ולשתף פעולה איתנו לפחות חצי שנה.

אנו עובדים עם ארגונים רבים בארץ משנת 1998. נסיוננו עם עמותות העוסקות בתחומים שונים כמו: חלשים בחברה, ארגוני אמנות ותרבות, בתי ספר, ארגונים חינוכיים, מוזיאונים, מועצות אזוריות ועוד. רשימה מפורטת של עמותות לעיונכם

אנו עומדים בקשר שוטף עם נציג הארגון לפי רצונו. בנוסף, פעם בחודש, אנו נפגשים פנים אל פנים ומתכננים את תכנית העבודה לשבועות הקרובים. אנו עומדים לשירותכם בכל עת שתרצו בטלפון, פקס ובדואר אלקטרוני.

אנו פועלים בכל העולם. מפנים לקרנות בארה"ב, אירופה ובשאר הארצות. אנו מסייעים להגיע לתורמים, להקים אגודות ידידים ולהפיק אירועים בכל מקום.

אנחנו מאמינים בעסק בר קיימא. זה אומר שאנחנו לא מציעים הצעות לא מציאותיות כמו "תמיכה לכל החיים". אנחנו לא מבטיחים משהו שאנחנו לא יכולים לקיים. המודל העסקי שלנו חושב בזהירות ובצורה הוגנת, על מנת שנוכל להביא לכם מוצר טוב ותמיכה מהירה והכי חשוב: שפשוט נמשיך להיות כאן בשבילכם גם מחר.

שיתוף
גלילה לראש העמוד
התקשרו עכשיו