הייחוד של פלטק את שחם מול המתחרים

ניסיון וותק רב שניםמאחורינו 25 שנות ותק ותוצאות מוכחות בעבודה עם מגוון רחב של עמותות, גדולות וקטנות, בעלות תחומי פעילות שונים ומכל חלקי הארץ. בחברתנו תמצאו יועצים מומחים וצוות מיומן של כותבות מוכשרות המנסחות מכתבים ובקשות באופן קולע ומשכנע. אנשי המקצוע שלנו ממלאים תפקיד מרכזי במאמצי גיוס הכספים של העמותה ומביאים עמם ידע רב ותובנות יקרות ערך כדי לייעל ולשפר את עבודת גיוס המשאבים.

השקעה לטווח רחוקבמקום להוציא את גיוס המשאבים מחוץ לעמותה (אאוטסורסינג), אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הצוות בעמותה האמון על גיוס המשאבים כדי לפתח תוכנית אסטרטגית מצליחה, למקצע את עבודתו ולבנות תשתית פנים ארגונית חזקה ותרבות ארגונית המחויבת לנושא. אנחנו לומדים לעומק את העמותה והצרכים שלה, ומעניקים לה מידע עדכני ואימון והדרכה (קואוצ'ינג) כיצד להשתמש במידע כדי להשיג תוצאות. הכלים שתקבלו והמיומנויות שתפתחו בעזרתנו, בשילוב עם הרעיונות המקוריים שלנו, יתרמו למאמצי גיוס הכספים שלכם בהווה ובעתיד.

לא תופרים חליפה זהה לכולםכל ה'לידים' נבחרים בקפידה ומותאמים לעמותה. אנחנו מאתרים קרנות בארץ ובחו"ל ואפיקים לגיוס כספים מפילנתרופיה עסקית ומתורמים פרטיים, ומנחים אתכם איך לאתר את המקורות הנכונים ולפנות אליהם בזמן הנכון.

תפסת מרובה לא תפסתבמקום לפנות לקרנות המוכרות שכולם פונים אליהן ושיש תחרות גדולה על המענקים שלהן, אנחנו מביאים תחכום ויצירתיות באמצעות מלאכת איסוף מידע ולימוד מעמיק של זירת הפילנתרופיה ודפוסי הנתינה של תורמים. אנחנו עורכים חקר מעמיק כדי לאתר קרנות חדשות ותורמים חדשים ומהן הדרכים הטובות להגיע אליהם. פניה מדויקת למטרות ולתחומי העניין של הקרנות/תורמים מגדילה את הסיכויים להיענות חיובית.

התשלום שאנו גובים הוא בהישג יד. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.